Regiofinales Schoolvoetbal 2017

DALFSEN – Regiofinales Schoolvoetbal 2017 regio 10 KNVB district Oost bij sv Dalfsen Nu alle plaatselijke kampioenschappen Schoolvoetbal gespeeld zijn, komt voor de kampioensteams (jongens+meisjes groep 7+8) volgende week de volgende horde  naar het Nederlands kampioenschap Schoolvoetbal 2017 in zicht.

De finales voor regio 10 (plaatsen in Salland, Vechtdal en N.O.Overijssel) van KNVB district Oost worden a.s. woensdag 10 mei 2017 bij sv Dalfsen op Sportpark “Gerner”, Haersolteweg 10 te Dalfsen gespeeld. De eerste wedstrijden beginnen om 13.30 uur en de finalewedstrijden zijn om 18.00 uur gepland, direct  daarop gevolgd door de prijsuitreiking.

 

Het toernooiprogramma sturen wij u ter informatie bijgaand mee en een eventueel bezoek van uw redaktie en/of een fotograaf stellen wij op prijs en bij aankomst graag melden op toernooisecretariaat.

 

Vanwege het 75-jarig jubileum mag dit jaar sv Dalfsen de uitvoering van de regiofinales regio 10 verzorgen en  hun vrijwilligers doen daarbij hun uiterste best om hun club zo goed mogelijk te presenteren. De wedstrijden worden door clubscheidsrechters van sv Dalfsen geleid en zij hebben wekelijks ervaring opgedaan met het leiden van de jeugdwedstrijden bij hun club.

 

Bij de regiofinales plaatsen de nrs 1 en 2 bij de jongens (11-tallen) en de nrs 1 en 2 bij de meisjes (7-tallen) zich voor de halve finales Schoolvoetbal 2017 van KNVB district Oost en deze halve finales Schoolvoetbal worden op woensdag 24 mei 2017 op sportpark “de Heughte”van vv VSCO’61 te Oosterwolde Gld  gespeeld en de winnende teams (zowel bij jongens als meisjes) mogen daarna op zaterdag 3 juni 2017 op de districtsfinaledag KNVB Oost te Lichtenvoorde (vv Longa’30) uitkomen tegen winnaars van de andere halve finales en gaan strijden om het kampioenschap Schoolvoetbal KNVB district Oost 2017.

 

De kampioensteams (zowel bij de jongens als ook bij de meisjes) gaan daarna namens  district Oost naar de landelijke finale 2017 op woensdag 22 juni 2017 te Zeist en gaan samen met de kampioenen van de overige vijf KNVB districten strijden om het kampioenschap van Nederland.

 

Bijlage: Toernooiprogramma Regiofinales 2017 Regio 10 KNVB Oost

Schoolvoetbal 2017               Regio 10 KNVB district Oost

 

Kampioenschap Schoolvoetbal 2017 voor basisscholen.

De finalewedstrijden van regio 10 worden op woensdag 10 mei 2017 gespeeld op de accommodatie van de sv Dalfsen op Sportpark “Gerner”,
Haersolteweg 10, 7722 SE Dalfsen.

tel. clubhuis 0529 – 431 971

 

 

Aanvang van het toernooi 13.30 uur.

 

**************************************************************************************

 

POULE-INDELING:

Kleur tenue:

Naam van de school:         Voorronde te:                    shirt:                                      broek:

 

Jongens: 1. CBS de Zaaier-jo Nieuwleusen blauw zwart
poule A 2. CBS de Akker Gramsbergen blauw blauw
  3. CBS Nieuwoord Den Ham/Vroomsh. rood zwart
  4. KBS de Linderte Raalte li-blauw zwart
  5. CBS de MarsWeijde Hardenberg li-groen zwart

 

 

 

 

Jongens: 1. GBS de Uitleg Dalfsen wit rood
poule B 2. KBS de Bongerd Wijhe groen zwart
  3. RK Sint Bernardus Ommen blauw rood
  4. de Dolfijn-jongens Heino geel blauw
  5. CBS Regenboog-jo Dedemsvaart li-groen zwart

 

 

 

 

Meisjes: 1. CBS Ichthus Ommen oranje zwart
poule C 2. PCBO de Maten Den Ham/Vroomsh. blauw wit
  3. OBS Heidepark Dalfsen rood zwart
  4. CBS de Spreng-El Gramsbergen rood zwart
  5. de Dolfijn-meisjes Heino geel blauw

 

 

 

 

Meisjes: 1. KBS de Rietkraag Raalte groen zwart
poule D 2. CBS Bloemenhof Hardenberg wit rood
  3. CBS Regenboog-me Dedemsvaart li-groen zwart
  4. CBS de Zaaier-me Nieuwleusen blauw zwart
  5. KBS St Jozef Wijhe geel wit

 

 

 

WEDSTRIJDPROGRAMMA JONGENS 11-tallen:

 

Veld 1     poule A:

 

ronde     aanvang                                                               W  E  D  S  T  R  IJ  D:                                            Uitslag                Scheidsrechter

 

1 13.30 CBS de Zaaier-jongens CBS de Akker  
2 13.55 CBS Nieuwoord KBS de Linderte  
3 14.20 CBS de MarsWeijde CBS de Zaaier-jongens  
4 14.45 CBS de Akker CBS Nieuwoord  
5 15.10 KBS de Linderte CBS de MarsWeijde  
6 15.35 CBS Nieuwoord CBS de Zaaier-jongens  
7 16.00 CBS de Akker CBS de MarsWeijde  
8 16.25 CBS de Zaaier-jongens KBS de Linderte  
9 16.50 CBS de MarsWeijde CBS Nieuwoord  
10 17.15 KBS de Linderte CBS de Akker  

 

 

Veld 2     poule B:

 

ronde     aanvang                                                               W  E  D  S  T  R  IJ  D:                                            Uitslag                Scheidsrechter

 

1 13.30 GBS de Uitleg KBS de Bongerd  
2 13.55 RK Sint Bernardus KDBS de Dolfijn-jongens  
3 14.20 CBS Regenboog-jongens GBS de Uitleg  
4 14.45 KBS de Bongerd RK Sint Bernardus  
5 15.10 KDBS de Dolfijn-jongens CBS Regenboog-jongens  
6 15.35 RK Sint Bernardus GBS de Uitleg  
7 16.00 KBS de Bongerd CBS Regenboog-jongens  
8 16.25 GBS de Uitleg KDBS de Dolfijn-jongens  
9 16.50 CBS Regenboog-jongens RK Sint Bernardus  
10 17.15 KDBS de Dolfijn-jongens KBS de Bongerd  

 

 

FINALEWEDSTRIJD jongens 11-tallen:

 

 

Veld:  Aanvang:                                          W  E  D  S  T  R  IJ  D:                             Uitslag:            Scheidsrechter

            Finale om nr 1 en nr 2:

1    18.00    Winnaar poule A                              –    Winnaar poule B                                 –        .

            Finale om nr 3 en nr 4:

2    18.00    Nr 2 poule A                                     –    Nr 2 poule B                                        –        .

 

NA AFLOOP VAN DE FINALEWEDSTRIJDEN ( plm 18.30 uur ) ZAL DE PRIJSUITREIKING                                                   PLAATSVINDEN

 

De nummers 1 en 2 van de regiofinales zijn gerechtigd tot deelname aan de halve finales KNVB Oost op woensdag 25 mei 2017 op op de accommodatie van de vv VSCO ’61 Sportpark “de Heughte”  Zwarteweg 15 BG,8097PR Oosterwolde Gld, tel 0525 – 621 469.

***********************

 

WEDSTRIJDPROGRAMMA MEISJES 7-tallen:

 

Veld 3     poule C:

 

ronde     aanvang                                                               W  E  D  S  T  R  IJ  D:                                            Uitslag                Scheidsrechter

 

1 13.30 CBS Ichthus PCBO de Maten  
2 13.55 OBS Heidepark CBS de Spreng-El  
3 14.20 KDBS de Dolfijn-meisjes CBS Ichthus  
4 14.45 PCBO de Maten OBS Heidepark  
5 15.10 CBS de Spreng-El KDBS de Dolfijn-meisjes  
6 15.35 OBS Heidepark CBS Ichthus  
7 16.00 PCBO de Maten KDBS de Dolfijn-meisjes  
8 16.25 CBS Ichthus CBS de Spreng-El  
9 16.50 KDBS de Dolfijn-meisjes OBS Heidepark  
10 17.15 CBS de Spreng-El PCBO de Maten  

 

Veld 4     poule D:

 

ronde     aanvang                                                               W  E  D  S  T  R  IJ  D:                                                      Uitslag                Scheidsrechter

 

1 13.30 KBS de Rietkraag CBS Bloemenhof  
2 13.55 CBS de Regenboog-meisjes CBS de Zaaier-meisjes  
3 14.20 KBS St Jozef KBS de Rietkraag  
4 14.45 CBS Bloemenhof CBS de Regenboog-meisjes  
5 15.10 CBS de Zaaier-meisjes KBS St Jozef  
6 15.35 CBS de Regenboog-meisjes KBS de Rietkraag  
7 16.00 CBS Bloemenhof KBS St Jozef  
8 16.25 KBS de Rietkraag CBS de Zaaier-meisjes  
9 16.50 KBS St Jozef CBS de Regenboog-meisjes  
10 17.15 CBS de Zaaier-meisjes CBS Bloemenhof  

 

 

 

 

FINALEWEDSTRIJD meisjes 7-tallen:

 

 

Veld:  Aanvang:                                          W  E  D  S  T  R  IJ  D:                             Uitslag:            Scheidsrechter

            Finale om nr 1 en nr 2:

3       18.00    Winnaar poule C                              –    Winnaar poule D                                 –        .

            Finale om nr 3 en nr 4:

4       18.00    Nr 2 poule C                                     –    Nr 2 poule D                                        –        .

 

NA AFLOOP VAN DE FINALEWEDSTRIJDEN ( plm 18.30 uur ) ZAL DE PRIJSUITREIKING                                                   PLAATSVINDEN

 

De nummers 1 en 2 van de regiofinales zijn gerechtigd tot deelname aan de halve finales KNVB Oost op woensdag 25 mei 2017 op op de accommodatie van de vv VSCO ’61 Sportpark “de Heughte”  Zwarteweg 15 BG,8097PR Oosterwolde Gld, tel 0525 – 621 469.

 

***********************

Artikel delen: