Gewond bij aanrijding
Punthorst – Maandagavond 27 december raakte een 22-jarige automobiliste uit Nieuwleusen gewond bij een verkeersongeval op de Evenboersweg. Zij werd met onder andere letsel aan haar nek en rug per ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Door de gladheid raakte zij van de weg en botste tegen een boom. Naar het ongeval wordt een onderzoek ingesteld.
Inbraak bij bedrijf
Zwolle – Tussen 24 december 14.00 uur en 27 december 07.30 uur werd er ingebroken bij een bedrijf aan de Nikolaus Ottostraat. Tweehonderd dozen met motorolie werden weggenomen. De dader(s) verschafte(n) zich toegang tot het terrein door een hek te forceren. De politie heeft de zaak in onderzoek. Eventuele getuigen worden verzocht zich te melden via 0900-8844. Een anonieme melding kan gemaakt worden via Bel M. (Meld Misdaad Anoniem) via 0800-7000.
Meer informatie over Bel M.? Klik hier.(2010120405)
Vrouw aangehouden voor mishandelen buurvrouw
Zwolle – Op maandag 27 december werd een 40-jarige vrouw aangehouden voor mishandeling. Zij zou op vrijdagmiddag 24 december haar buurvrouw mishandeld hebben, onder andere door aan haar haren te trekken en te schoppen. De twee kregen onenigheid, omdat de zoon van het slachtoffer sneeuwballen gegooid zou hebben tegen het raam van de buurvrouw. De Zwolse werd ingesloten en na verhoor heen gezonden. Zij krijgt een proces-verbaal.
(2010120038)
Aangehouden voor mishandeling
Hardenberg – Een 51-jarige man uit Emmen werd maandagochtend 27 december aangehouden voor mishandeling. Hij was voor behandeling in het ziekenhuis en ging daar door het lint. Hierbij sloeg hij een verpleegster, die hem probeerde te helpen. Zij schakelde de politie in en deed aangifte. De man werd na zijn behandeling meegenomen naar het bureau. Proces-verbaal is opgemaakt.
(2010120509)
Mishandeling
Deventer – Maandagavond 27 december is een 22-jarige man uit Duitsland aangehouden en ingesloten voor mishandeling en bedreiging met geweld van zijn vriendin in haar woning in de Burgemeester van Marlestraat. Zij liep letsel aan haar hoofd op. Tegen de man wordt een onderzoek ingesteld en proces-verbaal opgemaakt.
(2010120655)
26 woninginbraken opgelost door politie Raalte
Raalte – Onlangs rondde de politie in Raalte een onderzoek naar twee inbrekers af, die op meerdere campings in Overijssel hun slag sloegen. Op 23 november 2010 werd het tweetal op heterdaad betrapt bij een camping in Raalte. Een alerte buurtbewoner zag de 31-jarige man uit Westerhaar en 41-jarige man uit Rijssen bezig en vertrouwde het niet. Hij reageerde onmiddellijk door zijn vrachtwagen voor de uitrit van de camping te zetten, zodat de dieven er niet vandoor konden gaan, en alarmeerde de politie. De buurtbewoner werd door de politie bedankt voor zijn kordate optreden met een bloemetje.
Kort voor de aanhouding bleken de twee verdachten ingebroken te hebben bij tien woningen/chalets op de Raalter camping. Verder had het tweetal een aanhangwagen op de camping weggenomen, waarmee ze de buit wilden vervoeren. De politie startte een onderzoek waaruit bleek dat beide verdachten in totaal nog drie andere campings in Olst, Raalte en Dalfsen bezocht hadden. Hier pleegden zij zestien inbraken. Bij doorzoekingen werd een grote hoeveelheid goederen aangetroffen en in beslag genomen. Deze goederen bleken afkomstig te zijn van inbraken op de diverse campings. Beide verdachten zitten op dit moment nog vast.
(2010111235)
landelijke dossiersGeen dossiers aanwezig

