DALFSEN – De eerste activiteit van het cultureel café is dit jaar op vrijdagavond, 24 januari 2014. Dan komt Jos Paardekooper, cultuurdocent aan de Saxion Hogeschool, ons vertellen over het ontstaan van ons koninkrijk, nu 200 jaar geleden. Dat was na een periode van Franse overheersing.
Wist u hoe beestachtig de Fransen in die tijd tekeer zijn gegaan? Wist u dat bijv. Deventer is bevrijd van de Fransen door een troep Kozakken, bepaald geen lieverdjes? Wist u dat…..enz enz.
Paardekooper is een ras-verteller die zijn verhaal doorspekt met veel (humoristische) anekdotes. Het wordt een boeiende avond.
De avonden van het Cultureel Café Dalfsen zijn voor iedereen toegankelijk en worden gehouden in het Pluspunt, Pleijendal 89 te Dalfsen. Aanvang is om 20.00 uur. Entrée is € 7,50, kaarten verkrijgbaar aan de zaal.
Inlichtingen : tel. (0529) 43 27 98

