Gift aan de Voedselbank

Gift aan de Voedselbank

DALFSEN – Op 8 maart heeft Jennie Kanis zich belangeloos ingezet voor het goede doel.Ze heeft die dag massages aangeboden waarbij de opbrengst voor de voedselbank in Dalfsen is. In haar praktijk “Kom uit de knoop” aan de Brandt 1 in Dalfsen welke gespecialiseerd is op lichaamsgerichte therapie, was het zaterdag een komen en gaan van mensen die zich heerlijk lieten masseren door Jennie.

In totaal heeft Jennie 5 patiënten gemasseerd wat een opbrengst heeft opgeleverd van € 105,-. Vrijwilligster Monica Verweg heeft het geld in ontvangst genomen. Zij is verantwoordelijk voor de wekelijkse uitgifte van de voedselpakketten en ziet van dichtbij hoe hard de hulp steeds weer nodig is. Ze is heel blij met zulke spontane initiatieven en geeft aan dat de opbrengst goed zal worden besteedt.

 

Mocht u mensen weten die ook de ondersteuning van de voedselbank Dalfsen nodig hebben of is voor u zelf deze steun onmisbaar geworden? Dan kunt u zich aanmelden op nummer 06-17275537 of via mail op mailadres voedselhulp.dalfsen@live.nl

 

Voor meer info zie https://www.facebook.com/VoedselbankDalfsen

Artikel delen: