Het ZwemCentrum is vandaag bij de rechtbank in Leeuwarden failliet verklaard. Dit is gebeurd geheel volgens de verwachting van betrokken partijen. “Het was meer een formaliteit”, aldus Tim Meedendorp van het oudercomité.
Door het faillissement heeft de vorige eigenaar Michel Vaatstra geen rol meer in het geheel. Michel heeft ook nog een zwembad in Limburg, maar sinds kort staat deze ook te koop, klik hier voor de advertentie.
Het oudercomité heeft ondertussen contact gehad met de curator en hoopt morgen tot constructief overleg te komen. Tot nader berichtgeving worden er geen zwemlessen gegeven. Het oudercomité hoopt dat het noodplan welke voorbereid is met gedupeerde partijen doorgang kan krijgen. Dit voorziet de kinderen 4 weken lang in gratis zwemlessen, waarna er bekeken wordt hoeveel tijd het kost om een diploma te behalen. Daarna wordt dit aangeboden tegen kostprijs. Ze hopen hier morgenvroeg meer duidelijkheid te kunnen geven na overleg met de curator. Zodra het bekend is zal het op onze site gepubliceerd worden.


