Al 25 jaar is er in de voorjaarsvakantie in Dalfsen een vakantiebijbelfeest. Alle kinderen tussen 4 en 12 jaar zijn welkom op maandag 23 en dinsdag 24 februari, van 10 tot 12 uur in de kerk aan de Polhaarweg 34.
Het thema is speciaal voor dit jubileumjaar: Feest! De Koning komt! Dinsdag avond is er om 19.00 uur een feestavond waar alles wat we gedaan hebben op de ochtenden een plek zal krijgen in het toneelstuk. Iedereen, jong en ouder, is uitgenodigd voor dit grote Feest! Zorg dat je erbij bent want het kan zijn dat… de Koning komt!
Het afgelopen jaar hebben we in Dalfsen gezien welke voorbereidingen allemaal gedaan worden wanneer de koning komt. De sporthal helemaal schoon en netjes, de genodigden geselecteerd en alle kinderen staan klaar in een erehaag en zwaaien met vlaggetjes. Wanneer de koning komt dan zorgt iedereen dat hij of zij klaar is voor het feest.
Bij de voorbereidingen voor dit jubileum was Feest! het eerste woord dat opkwam. Het is Feest dat we voor de 25e keer een vakantiebijbelfeest mogen vieren. Maar, hoe kunnen we in deze wereld blij zijn? Er is zoveel ellende en verdriet. Waarom kunnen we als christenen blij zijn? Het antwoord daarop is het tweede deel van de thema zin. De Koning komt!
Kom zelf naar het vakantiebijbelfeest om daar meer over te ontdekken.


