Hatha yoga les in het buitengebied tussen Heino en Dalfsen.

Kom meedoen vanaf eind januari 2017 op de donderdagochtend van 8.30- 9.45 uur in de Lentheschool Heinoseweg 32 te Dalfsen.
We leven in een tijd waarin er veel gebeurt, met als gevolg dat we snel overprikkelt raken. Yoga brengt rust, ontspanning en harmonie.

Yoga leert je (naast praktische ontspanningsoefeningen) dieper in contact te komen met jezelf, door meer aandachtig te zijn en van daaruit te voelen wat je nodig hebt. Zo ontwikkel je meer vitaliteit en veerkracht. Yoga beoefen je vanuit respect voor je lichaam zonder iets na te streven. De adem is de dragende kracht in elke beweging. Een les bestaat uit yoga houdingen, aandacht oefeningen en een liggende eindontspanning. In mijn lessen geef met enthousiasme door, wat yoga kan voor je kan betekenen.
Ben je nieuwsgierig en heb je vragen, mail of bel gerust.
Voor meer info en opgave gratis proefles: www.elsavisser.com

Artikel delen: