Ouvol Dames 2 speelt tegen hun “Mannen”. - Foto: H.G. Foto
Foto: H.G. Foto

Ouvol Dames 2 speelt tegen hun “Mannen”.

Oudleusen – Vrijdagavond 3 februari in de Wiekelaar te Oudleusen is het gebeurd. Daar stonden de mannen van de dames van Ouvol Dames 2 allen in sporttenue. Leidsman en organisator Herman Dunnewind had een volleybaltraining en wedstrijd op het programma. Voor de dames gesneden koek, maar menig heer had een lastig eerste uur.

 

De uitdrukking vallen en opstaan heeft na deze training voor de mannen een nieuwe dimensie gekregen. Nat van het (angst)zweet werd de basisopstelling bepaald en traden de mannen als vers team aan tegen hun wederhelften.

Onder aanwezigheid van de harde kern, bestaande uit vier achtjarigen en een trommel, klonken de yells van de dames door de Wiekelaar. De diversiteit van liederen en de 80 decibel afkomstig van Sharon waren vrij imponerend. Het leidde tot het besluit van de mannen om ook een yell te hanteren. Probleem, poar neem’n klonk met gezonde regelmaat door de Wiekelaar.

Na een spannende eerste set, waren het toch de dames die aan het langste eind trokken. Desalniettemin gingen de mannen vol goede moed de tweede set in. Als het even tegen zit, staan vaak de sterksten op. Helaas liet de fluwelen techniek van Wouter Oosterling en Frank Zandink het toch afweten. Dat strijdplan viel dus meteen in duigen en de derde set was het natuurlijk al gespeeld. De mannen van gingen er uiteindelijk kansloos met 3-0 af.

Tijdens de evaluatie bleek het plan te zijn geslaagd. Als de mannen daadwerkelijk hun best hadden gedaan, hadden ze gemakkelijk gewonnen. Maar goed, om nou te gaan stoken in een goed huwelijk was het de mannen niet waard. En het blijft altijd fijn als je broodtrommel op de werkdagen weer klaar staat.

Na een diepgaande evaluatie in de Wiekelaar vervolgde het avontuur zich in Mansier. Daar werd nog vrolijk gesproken over de smashes en snoekduiken. Een vermakelijke avond onder leiding van Herman Dunnewind. Het ultieme hoogtepunt van de avond vond echter laat plaats. Een spontane meet en greet met Ilse de Lange paste perfect in het verassende plaatje. Voor herhaling vatbaar.
Geschreven door: Niels Gort.

Foto's 5
Ouvol Dames 2 speelt tegen hun “Mannen”. - Foto: H.G. Foto
Foto: H.G. Foto
Ouvol Dames 2 speelt tegen hun “Mannen”. - Foto: H.G. Foto
Foto: H.G. Foto
Ouvol Dames 2 speelt tegen hun “Mannen”. - Foto: H.G. Foto
Foto: H.G. Foto
Ouvol Dames 2 speelt tegen hun “Mannen”. - Foto: H.G. Foto
Foto: H.G. Foto
Artikel delen: