Klusbedrijf Frans van Heiningen - Foto: Paul Scholten
Foto: Paul Scholten

Klusbedrijf Frans van Heiningen

DALFSEN – Frans van Heiningen, Noordeinde 3 in Dalfsen, heeft 20 jaar als orthopedisch technicus gewerkt.

Hij maakte toen orthopedische hulpmiddelen in zeer ruime zin; eigenlijk vanaf het hoofd (hoofdbeschermers) tot en met voeten (steunzolen) en alles wat daar tussen zit. Dit was allemaal precisiewerk en maatwerk met daardoor veel overleg en communicatie met klanten.

Door een reorganisatie kwam Frans aan het werk bij een grote landelijke organisatie voor orthopedische hulpmiddelen. Daar kreeg hij te maken met lange reistijden en minder zelfstandigheid en vrijheid om het echte maatwerk te leveren.

Dit heeft hem mede doen besluiten om enige tijd geleden als zzp-er een klussenbedrijf te beginnen. Eigenlijk was het hebben van een eigen klussenbedrijf altijd al een droom van hem geweest en nu heeft hij dus uit volle overtuiging zijn kans gegrepen. Hij wil zijn kennis en ervaring (oplossingsgericht, netjes en nauwkeurig) uit het orthopedische vak laten terugkomen in zijn klussen.

Bovendien deed Frans altijd alle klussen thuis en voor familie/vrienden.

Het klusbedrijf van Frans is erg veelzijdig; de werkzaamheden zijn o.a. repareren, vervangen, in elkaar zetten, schilderen, bouwen (van kleine schuurtjes).

Op https://www.klusbedrijffransvanheiningen.nl staat dat allemaal nauwkeurig vermeld.

Het bedrijf van Frans is ook een onderdeel van de klussendienst van Carinova.

Frans hoopt op meer naamsbekendheid en werk. Hij heeft daarom begin dit jaar 10.000 flyers laten drukken en huis-aan-huis laten bezorgen in de gemeente Dalfsen.

Daarom doet hij ook mee aan de rubriek “extra aandacht voor uw nieuwe bedrijf”.

Foto's 3
Klusbedrijf Frans van Heiningen - Foto: Paul Scholten
Foto: Paul Scholten
Klusbedrijf Frans van Heiningen - Foto: Paul Scholten
Foto: Paul Scholten
Artikel delen: