DALFSEN – Na haar openingsvoorstelling op 29 september in Theater de Stoomfabriek, had Ksenia Marasanova deze week optredens voor de hoogste groepen van enkele basisscholen in de vm Synagoge in Dalfsen.
Door Ksenia wordt in haar optredens de Joodse geschiedenis door de jaren heen verteld en bezongen.
Dinsdagmorgen waren kinderen van De Spiegel aanwezig om het indrukwekkende verhaal te horen. Tijdens het optreden van Ksenia werd er door de kinderen aandachtig geluisterd en bovendien was het muisstil in de synagoge.
Op donderdagmiddag (17.00 -18.00 uur), vrijdag (14.00 – 17.00 uur en 18.30 – 20.30 uur) en zaterdag (14.00 – 16.00 uur) is de vm Synagoge met de expositie Lofhutttenfeest open voor iedereen. Ksenia is daarbij niet aanwezig, maar er zijn dan altijd begeleiders in de synagoge aanwezig die veel kunnen vertellen over de Joodse geschiedenis.









