HELE GEMEENTE DALFSEN – Zaterdagmiddag beginnen de voetbalcompetities voor amateurs in de diverse klassen. De gemeente Dalfsen wordt met de 1e heren elftallen vertegenwoordigd door : sv Nieuwleusen – zaterdag/zondag 1e klasse G Oost, sv Dalfsen – zondag 2e klasse G Oost, ASC ’62 – zaterdag 3e klasse O Oost, USV – zondag 3e klasse O Noord, vv Lemelerveld – zondag 4e klasse F Oost en vv Hoonhorst – zondag 5e klasse F Oost
Om uiteenlopende redenen, gepromoveerd, gedegradeerd, gestopte/vertrokken/gekomen spelers en doorbrekende jeugd zal het voor de clubs weer een spannende competitie worden.
Maar ook voor de inwoners van Dalfsen, Hoonhorst, Lemelerveld en Nieuw/Oudleusen kan het een mooi voetbalseizoen worden. Zij kunnen hun favoriete vereniging gratis aan een toppositie helpen in het verenigingsklassement op de de nieuwe voetbalpool. In het individuele klassement kun je prijzen winnen en 3 keer periodekampioen worden.
Benieuwd? Bekijk zonder je aan te melden de startpagina op de Voetbalmanager site, lees snel even de regels en check de (geografische) clubgegevens.
Of wil je op verjaardagen, met familie of vrienden, in de kroeg of in de sportkantine de grote jongen/het grote meisje uithangen en laten zien dat jij de allerbeste bondscoach, sorry voetbalmanager van de gemeente Dalfsen, bent? Registreer je dan voor zaterdagmiddag en krijg toegang tot de essentiële functionaliteiten waaronder uiteraard het invoeren, controleren en wijzigen van je voorspellingen.
Wie niet meedoet heeft geen recht van spreken want echte voetbalkenners tonen lef, moed en gaan de strijd aan op de Voetbalmanager!
Zullen trainers en leden van de technische staf van de clubs zich ook durven aan te melden? Afwachten…
Percentage aanmeldingen.
ASC ’62 gaat ruim aan de leiding met 63% gevolgd door Dalfsen met 26% en Nieuwleusen met 11%. Hoonhorst, Lemelerveld en USV staan nog op 0%.
Nog werk aan de winkel dus om je club steunen en te promoten!
Heel veel discussies, plezier en succes gewenst dit nieuwe voetbalseizoen!]




