Geen zon, maar wel schik in de huifkar op verwendag Rozengaerde

rozeng1.jpg

Hier ging het hele spul door de Diezerstraat

Nou zoals ik al had verwacht liet buiten de zon verstek gaan, maar binnen in de paardentram was het erg gezellig, wij zijn bijna alle bospaden (uitsluitend waar dat is toegestaan) van Rechteren en Vilsteren door geweest met een tussenstop voor een kop koffie/thee en een gebakje bij Madrid.

rozeng2.jpg

Nu hoor je ze niet

De koetsier Evert Jan Klein Luchtenbeld van het Vossenspan wilde onderweg een muziekje opzetten maar dat hoefde niet ,want dan konden de bewoners niet met elkaar praten (of was het kakelen)  Dat met elkaar praten leidde er toe dat ze aan het einde van de tocht bijna allemaal familie waren, 14 in totaal. De activiteiten die deze week nog op het programma staan zijn ook nog een boottocht in Giethoorn en een helikoptervlucht vanaf Teuge ( dit in de plaats van een ballonvaart )

rozeng3.jpg

Deze dame koos niet voor een parachutesprong en ook niet voor een huifkartocht maar voor een fris koppie: zij liet een parmanent zetten, dat is toch ook verwennen?

Dus achterin in week verwachten we nog meer te horen en te zien over de andere “verwende lui”. Bedankt voor de inzending!

Artikel delen: