DALFSEN – De groenteman Jan Antonissen heeft zijn groentekraam maar weer omgedraaid. We zijn nu 2 keer bij hem daar op bezoek geweest, en hebben vorige week een stukje over hem geplaatst. Hij heeft nu vast gedacht, die zeurders van Dalfsennet zullen nu wel niet weer komen. Laat ik de kraam maar weer gewoon neer zetten, dat verkoopt ook beter.
Dit viel ons toch op, dus maar weer eens kijken.
Alle gekheid op een stokje: Jan heeft onvoorstelbaar veel reacties gehad op datgene wat we vorige week over hem hebben geplaatst. Niet alleen in Dalfsen, maar ook in Lemelerveld.(kiek nog maar eens: https://dalfsennet.nl/comment.php?comment.news.2068) Ongelofelijk hoe veel mensen naar deze site kijken zegt Jan. Hij wil zelfs wel graag op deze site adverteren, maar sorry Jan. Dat feest gaat niet door! We hebben 1 hele goede sponsor (www.hetboskamp.nl) en daar zijn afspraken mee gemaakt dat we verder geen adverteerders toelaten. Die spekt de kas dus goed van Dalfsennet.
Trouwens Jan: as iederene uut Dalfsen , Lemele en Lemelerveld alle gruunte en fruit bie oe giet kopen, dan hoef ie niet eens mee te adveteern! des vulle better veur oe! Die kaante mut ’t wel op an.
Als dank stopte Jan al mijn zakken vol met maderijnen, het is maar goed dat in geen capuchon had, want dan had hij die mij ook nog volgestopt. Dat was nu echt niet nodig geweest, Jan Antonissen. Wij doen dit allemaal voor ons plezier! Maar die maderijnen waren wel vreselijk lekker!! En goed sappig!! Ik heb er onderweg al vaste 1 verorberd. (of wel oppe getten)

