TERWOLDE -Het 15-jarig vermiste meisje uit Terwolde, waar woensdagavond 8 juni, door politiemensen van de korpsen N.O.-Gelderland en IJsselland urenlang naar gezocht is, werd later op die avond aangetroffen in een weiland aan de Bandijk bij haar woonplaats. Omdat zij onderkoeld was is zij ter observatie naar het ziekenhuis gebracht.
Bij de zoektocht naar haar werd ook een politiehelikopter en een boot van Rijkswaterstaat ingezet. Over de persoonlijk redenen van haar verdwijning worden geen mededelingen gedaan.
De politie hield woensdagavond in Deventer een grote zoekactie. Sinds haar vermissing aan het begin van de avond werd het meisje voor het laatst in de buurt van De Worp in Deventer gezien. De politie zette de zoekactie op naar aanleiding van verontrustende sms-berichten vanaf haar telefoon. Er werd onder meer een helikopter in gezet en burgernet werd ingeschakeld.

