OMMEN – Ook dit jaar wordt er tijdens het Pinksterweekend weer een Summer Fair georganiseerd in de tuinen van landgoed “Het Laer” te Ommen. Deze sfeervolle fair is de afgelopen jaren bekend geworden vanwege de goede kwaliteit, de grote variatie, de rustieke omgeving en de gemoedelijke sfeer.
Fair
Tijdens dit weekend vindt u weer een gevarieerd aanbod van diensten en producten. Zo treft u koloniale- en handgemaakte meubelen, vloeren, kunst & antiek, brocante, woondecoraties, styling en advies, cadeaus, groen- en bloeiproducten, glas- en servieswerk, linnengoed, diverse kledinglijnen, accessoires, uiterlijke verzorging maar ook wijnen, likeuren en uitmuntende delicatessen aan. Hight Tea
Naast de verschillende stands is er ook nog een entertainmentprogramma dat voor elk wat wils biedt. Ook worden er demonstraties gegeven met verschillende producten. Dit alles zorgt ervoor dat een bezoek aan de Summer Fair zeker de moeite waard is tijdens dit Pinksterweekend.
Datum: 10 Juni 2011 t/m 13 Juni 2011
Tijdstip: 10.00 – 18.00 uur
Entree: € 6,- / € 10,-
Plaats: Ommen
Locatie: Landgoed “Het Laer”
Telefoon: 0523 – 289898
Website: www.evenementenhal.nl

