Hoonhorsters loopt veur K.W.F. Kankerbestrijding

logo_kwf_kanker_bestrijding.jpg

HOONHORST – In de 3e week van juli start de Nijmeegse Vierdaagse (19 – 22 juli 2011) waar wij dit jaar met  7 personen uit de Hoonhorst  e . o. aan  meedoen. We hebben onze hoofden bij elkaar gestoken en vonden het een goed idee om dit jaar samen voor een goed doel te lopen en hebben gekozen voor het K.W.F.

( K.W.F. staat voor Koningin Wilhelmina Fonds). We hebben voor deze actie gekozen omdat iedereen wel op een of andere manier geconfronteerd wordt met deze ziekte.  Nog steeds is veel onderzoek nodig  en behandelingen kunnen steeds verbeterd worden. 

U  begrijpt het al wij zijn op zoek naar mensen die ons willen sponsoren, voor €  1 cent per gelopen kilometer. Sommige ondernemers hebben al royaal geld toegezegd.

Even een opsomming:

3 heren  gaan voor 4 x 50 km.  De andere 4 gaan voor 4x 40 km. Samen lopen wij dan 310 km per dag. Dat maal 4 komen we uit op 1240 km in 4 dagen.( Dat is van hier naar Barcelona).

Dat betekent voor diegenen die ons willen sponsoren het neer komt op en bedrag van € 12,40.

Wij staan zaterdagmorgen 25 juni op de braderie van het sproeifeest in het pitoreske Hoonhorst en op zondag in de feesttent van het Sproeifeest. Wij hopen dat velen van u net als wij de K.W.F. een warm hart toedragen en  ons willen sponsoren voor dit goede doel.

Wij zullen ervoor zorgen dat we goed getraind aan de start zullen verschijnen.

Dit is geschreven en dit wordt gedaan door ons aller naam:

Bennie – Harrie  en  Petri  Zwakenberg, (drie broers)

Jan Eykelkamp (zwager) , Mieke van Leusen – Zwakenberg, (ook familie) en Tonny Braam, Annie Braam. Ze gaan ook een poging doen om vanuit Nijmegen, dagelijks Dalfsennet op de hoogte te houden van hoe de dag verlopen is. Dus we horen nog veel meer van hun.

logo_de_4_daagse.jpg
Artikel delen: