Machinaal heg knippen veur de spijsvertering

gerardkappers2.jpg

HOONHORST – Vandaag zagen we een pet maar daaronder een bekend koppie. Dat koppie was van Gerard Kappers. Ik had het nog niet eens zo snel door dat hij dat was, de vroegere uitbater van zaal en café Kappers uit Hoonhorst. Ondertussen al weer 70 jaar. De goedlachse Gerard is de heg aan het knippen bij zijn familie. Goed veur de spijsvertering zegt hij.

gerardkappers1.jpg

Volgens mij is het better veur de spijsvertering as ie de stekker der uut haalt en een olderwetse heggenschere gebruukt! Volgens mie giet het dan wat better met oen spijssies!

 

Spijskraker

Gerard is ook blij met de molen hoe die er nu uit gaat zien. Zo ken hem van vrogger. Hij vindt det mooi. Hij wijst naar de aller-bovenste balk van de molen, ja daar helemaal boven in, daar liepen vroeger de jongens van Fakkert over heen. Niet te geloven, het leken wel apen, zo klimmen. Ook hij gaat mee doen met snel internet, dat niet alleen, ook hij gaat zelf straks zelf elektriciteit produceren met zonne panelen. Je moet gewoon met de gemeenschap meedoen is zijn mening. In die paar minuten dat wij daar staan is al ik weet niet hoe vaak “hoi”en moi”gezegd. Ach det kreij ai hier aan de straotkante ant werk bint. Gerard ik fietse ma rap verder want anders hij mon de hege der nog niet of.

Artikel delen: