Black Cat Lemelerveld vierde van Nederland

black_cat_13_sept.jpg

LEMELERVELD – De laatste wedstrijd van dit seizoen was afgelopen zaterdag in Bakel. Het team van de Black Cat moest rijden in de tweede sessie, welke ’s avonds pas begon. Dus vertrokken ze ’s middags pas richting het Brabantse. Het weer was sinds lange tijd weer goed. Op het wedstrijdterrein aangekomen konden ze zich op hun gemak voorbereiden op de wedstrijd.

 Ze hadden alle tijd, de 3.5 ton modified klasse stond voor 22.00 uur op het programma. De wedstrijdbaan lag er goed bij en bood goed grip. Het wedstrijdprogramma liep flink uit waardoor de klasse uiteindelijk om 23.00 uur van start ging. Ze moesten het deze wedstrijd proberen voor de Duitse sleepwagen. Toch weer heel anders dan de vertrouwde Keep Moving. Het grootste deel van het deelnemersveld was al aan de start geweest voordat de Black Cat de baan op mocht. De grote jongens hadden allemaal een full pull genoteerd. Dat bood ook perspectief voor de Black Cat! Juist voordat Wim de baan op zou rijden viel een groot deel van de baanverlichting uit. Toch werd besloten gewoon door te zetten. De tractor werd aangekoppeld, de beginvlagger gaf de groene vlag en als een speer ging de Black Cat er vandoor. De tractor hing goed in de ketting en kwam met een mooie balans over de baan. Het venijn zat  ´m echter in de staart. De Duitse sleepwagen laat de tractoren snel van start gaan maar gooit  het tweede deel van de baan de rem er flink op. Over de 90 meter verloor de Black Cat te veel snelheid, de sleepwagen bleef steken op 95, 23. Uiteindelijk goed voor een  6e plaats in een deelnemersveld van 9.Enkele spannende ogenblikken volgden. In het klassement werd de  4e positie van de Black Cat nog bedreigd door de Whispering Giant en Seaside Affair. Beiden haalden een full pull in de eerste run. Helaas voor de twee Noord Hollandse teams was hun prestatie  [resp. 5e en 4e ] in de finale niet voldoende om de Black Cat te passeren in het algemeen klassement.

Het team is daarom ook dik tevreden met deze klassering, het is voor het team een bijzonder seizoen, met mooie resultaten geweest.

Nu even een korte pauze en dan het vizier op het seizoen van 2012. Er valt weer genoeg te doen, immers is stilstand achter uitgang.

Via de site www. black-cat.nl zal het team geïnteresseerden op de hoogte houden.

http://www.youtube.com/watch?v=vkvQQzgQ4eo

Artikel delen: