Jan Antonissen maakt vordering

DALFSEN – LEMELERVELD – De Lemelerveldse ondernemer Jan Antonissen komt geleidelijk aan steeds meer in het nieuws. Eerder zagen we al 2 optredens van hem bij Dalfsennet eerder dit jaar zie:

https://dalfsennet.nl/comment.php?comment.news.2209    en ook: https://dalfsennet.nl/comment.php?comment.news.2068

Maar nu is hij al zover dat hij al een deel van een TV programma aan het vullen is. Hebt u dat gemist? Kijk op uitzending gemist op RTV oost.

http://www.google.nl/url?sa=t&source=web&cd=1&sqi=2&ved=0CCkQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.rtvoost.nl%2Fuitzendinggemist%2F&ei=MRN9Tsy4Do-D-wawmemRDQ&usg=AFQjCNHoHF9QRF2CLMC0xwkMRkTTpg8lXQ

 Het programman gaat over Willemina Boxhoorn die  pas 21 jaar is, maar heeft al twee jaar haar groot rijbewijs. Ze rijdt van IJsselmuiden naar de de allerbeste marktgroenteboer in Lemelerveld  (Jan Antonissen) en gaat dan naar Deventer. Ze wist al snel dat dit werk haar roeping was.

Artikel delen: