Vandaag topdrukte brandweer Ommen.

OMMEN – Maar liefst 3x gingen de pagers.2x automatische rookdetectie en Oldsmobile brand voor brandweer Ommen. Dinsdagmorgen om 07:20 kwam de 1e melding binnen. Het betrof een automatische rookdetectie bij vakantiecentrum ‘T Laathuis aan de stationsweg in Ommen. De bemanning van de TS-2240 voerde een korte conrole uit, waaruit bleek dat er geen verdere stappen ondernomen hoefde te worden, waarna ze retour kazerne keerden.

rikverbeek27sept..jpg

Wat later op de dag, om 13:46 gingen de pagers opnieuw.

Deze keer voor een autobrand aan de Beerzerpoort, in Beerze, waar een Oldsmobile Delta 88 uit 1983 in brand stond. Voor deze melding werd niet alleen de brandweer van Ommen, maar ook die van Bergentheim opgeroepen, die net wat eerder ter plaatse was. De uitgerukte watertankwagen van Ommen hoefde niet in aktie te komen, en keerde meteen nadat hij ter plaatse was weer retour naar de kazerne.

De bemanning van de Ommer tankautospuit heeft de brandweer van Bergentheim bijgestaan met de Hosemaster (voor het schuimblussen), en met de nacontrole door middel van een warmtebeeldcamera.

De auto is volledig uitgebrand, en zal worden afgesleept door een berger.

Toen de autobrand geblust was, en het inpakken net begonnen was gingen de pagers alweer voor de 3e keer voor het Ommer korps. In de kelder bij verzorgingscentrum de Oldenhagen waren de rookmelders in werking getreden.

Omdat de TS-2240 nog niet uitrukgereed was, werd de TS-2241 opgeroepen. De bemanning van deze tankautospuit voerde een conrtole uit, waarna bleek dat ook deze automatische rookdetectie loos was. Na de controle konden ook zij weer spoedig terug naar de kazerne keren.

Groeten Rik.

www.rvfotografie.com

Artikel delen: