
DALFSEN – We waarschuwen u nogmaals voor dit soort berichten. Dalfsennet krijgt die bij dagelijks binnen, compleet met echte logo en foto’s van de ING, ook van de Amrobank en nu ook van de Rabobank. GA HIER nooit op in. Want het is geen echte bank, het zijn cremienelen! En klik nooit ofte nimmer op de bij dit artikel geplaatste link aan.
Het is al weer een poosje geleden dat wij u hier voor hebben gewaarschuwd, vandaar nog maar eens. Toch trappen er elke keer weer mensen in. In een rap temp wordt dan uw bankrekening geplunderd.
ING BANK: | N.V
Online Banking
Het is u ongetwijfeld niet ontgaan dat wij de laatste tijd doelwit zijn van internetcriminaliteit. Om te voorkomen dat deze internetcriminelen misbruik van®
uw rekening kunnen maken hebben wij onlangs een waarschuwing gepubliceerd. Ondanks deze waarschuwingen komt het helaas nog te vaak voor dat er internetcriminelen misbruik maken van ons beveiligingssysteem. Wij verzoeken u daarom direct te controleren of uw saldo en gegevens nog correct zijn. Tevens verzoeken wij u om uw telefoonnummer bij ons te registreren zodat wij u kunnen bereiken in geval van fraude. Verifiëren door op de volgende link te klikken.
Wij willen u er nogmaals op attenderen dat een link naar onze website altijd begint het……………………….. dit is namelijk een beveiligde link met 128 bits encryptie. Bedankt voor uw aandacht en medewerking,
ING Bank N.V: Afdeling Fraude/Team Security Nederland Telefoon 0900 0933 (10 cent per minuut) ING Bank N.V Handelsregister nr. 33031431 Amsterdam
Rentepunten | Klantenservice | Disclaimer | Contact

