Palen plaatsen wandelnetwerk

 

DALFSEN – Vanmiddag was een man druk bezig palen te plaatsen voor het wandelnetwerk. Hij was bezig bij het begin van de Prinsenstraat. De plaatser, zelf ook een verwoed wandelaar komt helemaal uit Enschede.

 

S’morgens om 5 uur stapt hij al uit zijn bed om vervolgens op tijd te kunnen vertrekken naar zijn magazijn in Nieuwleusen. Van daaruit wordt zijn wagen geladen en rijdt hij naar de plek waar hij de vorige dag gestopt is.

Als menigeen zich nog eens omdraait in bed, heeft hij zijn eerste paal al in de grond gezet. Heel Twente heeft hij al voorzien, daar is het netwerk klaar.

Drenthe heeft hij ook al onder handen had evenals Staphorst. Hij doet al 6 jaar niets anders.  Het hele land moet worden voorzien, dus nog een hele klus. Zelfs bij de grens bij ons in Enschede wordt het aan de Duitse kant ook opgepakt door de Duitsers.

Alle routes moeten op elkaar aansluiten. Hier op dit punt gaat de paal 3 richten aangeven. Van hier uit ga ik richting het station. Hij zet zijn paal kaarsrecht waterpas, dan valt wel gelijk op hoe scheef die lantaarnpaal daar bij de ingang van het dorp staat. Maar daar mag ik niet aan doen zegt de Tukker.

Terwijl we even aan de praat zijn komt er een wagentje van Larcom uit Ommen aan rijden. Ik heb de taak om de route’s te controleren. Dat is niet voor niets zegt hij, want vanmorgen lag er bij de Lemelerberg al weer een paal uit.

Artikel delen: