
Volgens mij is het een kunstwerk wat daar zou komen, de betekenis (zal misschien met de oorlog te maken hebben, omgeving locatie V2??????) komt denk ik nog op een plaatje op de bentheimer steen te die er ook staat, zoals dat met meerdere kunstwerken in het buitengebied van Dalfsen is gebeurd (Hannes staat op een bentheimersteen, zie langs de stokte 2 x, en Hoonhorst vliegtuig in de grond bij wandelpad ) en nog gebeurd want de bentheimer steen aan de andere kant van de vecht waar je ook al eens over schreef, waar telkens wat bij wordt gelegd, daar komt ook nog een (omstreden) kunstwerk.?????
De bentheimer stenen komen uit de vecht, die zijn daar uit opgevist,. Of de boot destijds te zwaar beladen was, of dat die met man en muis zijn vergaan geen idee.
Deze informatie heb ik ook maar her en der opgevangen, als het gelogen is dan kan ik daar ook niets aan doen, aldus een inzender.

