
DALFSEN – Zo te zien aan de paaltjes is het straks prima wandelen in het Sterrebos door de aanleg van het wandelnetwerk. Dat is goed voor onze sponsor van de site. Want bij hem voor de deur staat een paal met heel veel kleurtjes, dat betekent volgens mij: heel veel routes, en nog wel verschillende richting op. Onze sponsor is er heel blij mee, want hij heeft járen lidmaatschapskosten betaald aan de VVV en hoopt er nu eindelijk weer iets voor terug te krijgen. Zal hij nu de appelgebakjes per pallet in moeten kopen?
Hoe werkt het?
Wandelnetwerk Vechtdal koppelt honderden kilometers rondwandelingen in Ommen en Hardenberg door middel van genummerde routepalen aan elkaar. Vanaf het najaar 2011 zal ook het wandelnetwerk Dalfsen gereed zijn.

Veel kleurtjes bij Het Boskamp voor de deur: goed veur de handel!
Startpunten
Een startpunt herkent u aan een informatiepaneel met daarop een overzichtskaart van alle routemogelijkheden in de directe omgeving. Klik hier voor de startpunten.
Rondwandelingen
Vanaf een startpunt kunt u een rondwandeling maken van circa 3-10 kilometer door de gekleurde pijlen op de routepalen van de door u gekozen route te volgen.
Combineren van routes
Onderweg kunt u bij de genummerde routepalen overstappen op andere routes met een andere kleur. Als er een “i” op een pijl staat wordt verwezen naar een informatiepaneel.
Lange-Afstand-Wandelpaden
LAW-paden in het Wandelnetwerk herkent u in het veld aan de wit/blauwe of wit/rode pijlen of blokjes en op het informatiepaneel aan de wit/blauwe of wit/rode blokjes bij de routes.
Tips
• Als u routes wilt combineren en geen kaart van het Wandelnetwerk bij u heeft, onthoud dan bij welke nummers u wilt overstappen op welke kleur.
• Onthoud de naam/het nummer van uw startpunt als u daar uw wandeling ook wilt laten eindigen.
Let op
Wilt u heerlijk genieten van het wandelnetwerk en een wandeling maken met uw hond? Honden zijn in veel gevallen gewoon welkom, vergeet alleen niet uw hond aan te lijnen en het gebied schoon achter te laten. Bij voorbaat dank.

