DALFSEN – In oktober zijn vijf filmpjes van de genomineerden op de website worden geplaatst. U kon dan op uw favoriet stemmen. De organisatie met de meeste stemmen ontvangt de Publieksprijs. De uitreiking van de Jury- en Publieksprijs zal op 24 november 2011 plaatsvinden. Deze feestelijke bijeenkomst vindt plaats bij SNS Reaal in Utrecht.
Het was een spannende race om de Hersenbokaal. Politie IJsseland staat bovenaan met 7,090 stemmen! Je kon op de foto klikken van uw favoriete video en vervolgens op “Klik en stem” om uw stem * uit te brengen.
* stemmen op de Hersenbokaal is niet langer meer mogelijk.
Wij zitten niet in de jury, maar vermoedelijk is de winnaar bekend. We zeggen al heel voorzichtig: politie IJsselland en Dick Buitenhuis: van harte gefeliciteerd. Dat geld zeker ook voor de kijkers van Dalfsennet.nl. Want jullie hebben Dick niet laten vallen!
1 Politie IJsselland 7090 stemmen
2 Theresia Lyceum 4130 stemmen
3 Woonbedrijf 1457 stemmen
4 Kruidvat 1328 stemmen

