HOONHORST – Kerstmarkt op terrein molen Fakkert Hoonhorst op 11 december. Aanvang 13.00 uur, einde 17.00 uur. Heel bijzonder deze kerstmarkt, die voor het eerst wordt gehouden op het molenterrein, met in het middelpunt de gerestaureerde molen. Vanaf de stelling zal het geluid van de midwinterhoorn over het dorp klinken en vanaf een van de wieken zal de kerstster het licht over Hoonhorst laten schijnen.
De kerstmarkt is een jaarlijks terugkerende activiteit van de Stichting Molen Fakkert en is ook dit jaar weer gevarieerd van opzet, met veel wisselende kramen. Onder het genot van koffie thee, maar ook glühwein, knieperties of andere hartige hapjes kunt u gezellig rondslenteren en uw kerstinkopen doen. Voor de kinderen zijn er diverse activiteiten o.a. een ponyritje en voor volwassenen het rijden op een elektrische step. Jongerenkoor Enjoy en het popkoor 4Ever Yong zullen tijdens de kerstmarkt een medley van kerstliederen laten horen. De molen is op die middag gedeeltelijk toegankelijk voor het publiek, alleen de begane grond en de eerste zolderruimte is toegankelijk. Dus het deel mengvoederbedrijf Fakkert, waar wij u veel kunnen vertellen over het heden en verleden van deze molen. Omdat wij moeten waken voor uw veiligheid en een grote toeloop niet kunnen verwerken, blijven de overige zolders en de stelling die dag voor het publiek gesloten.
Wel een tip. Het molenterrein is nog niet verhard, ja met puin, dus nog erg ongelijk, zorg voor stevige schoenen. Naaldhakken zijn sterk af te raden. Maar we gaan ervan uit dat in 2012 dit ook geheel is ingericht.Kortom, kom allemaal op 11 december naar Hoonhorst om samen van de kerstmarkt te genieten.
De molenstichting Fakkert Hoonhorst

