
HOONHORST – Nog meer donkere wolken en zware buien bij Hoonhorst, foto genomen vanaf de molen. Maar in de molen scheen de zon, (lampen van Duurzaam Hoonhorst), op de eerste gemalen zakken graan in onze eigen molen een fantastisch gezicht. Wie had dit 10 jaar terug gedroomd?

Afgelopen week is dus voor het eerste echte graan gemalen in onze molen, na een periode van 5 weken wachten op wind en een stilstand van 80 jaar van de molen Fakkert.
Helaas kunnen we om veiligheidsredenen niet het maalgedeelte van de molen openstellen tijdens de kerstmarkt. Omdat er anders teveel bezoekers tegelijk in de molen zijn, is alleen de begane grond en de eerste zolder open voor het publiek. Maar ook daar is voldoende te beleven en heel veel gebeurd sinds de vorige open dag. Wij geven informatie over onze plannen voor de aanbouw, over het molenterrrein en het prieeltje, wat allemaal deels door vrijwilligers moet worden uitgevoerd.

Wij doen tevens een oproep aan vrijwilligers, meld u al vast aan, zodat als de gemeenteraad op 19 december groen licht geeft wij snel verder kunnen. Onze doelstelling is dat voor de opening van de molen op 11 mei 2012 alles geheel gereed is.
Stichting Molen Fakkert Hoonhorst

