Lemelerveld in Beweging

LEMELERVELD – Aan het begin van het nieuwe jaar staat ‘Lemelerveld in Beweging’ op het programma. Tal van sportieve activiteiten worden aangeboden waaraan iedereen geheel vrijblijvend en zonder kosten kan deelnemen. Het doel is om de inwoners van Lemelerveld en omgeving (nog) meer te laten bewegen.

Traditioneel worden aan het begin van het nieuwe jaar goede voornemens gemaakt. Meer sporten of bewegen wordt daarbij vaak genoemd. Tijdens het project worden belangstellenden uitgenodigd de daad bij het woord te voegen om opnieuw of meer te gaan sporten. De sportaccommodaties zijn er inmiddels ook helemaal klaar voor.

Het programma is breed van opzet en bedoeld voor jong en oud. Voor de kinderen van de basisscholen is er een sportinstuif op woensdag 4 januari. Op de trimbaan worden op 8, 15 en 22 januari looptrainingen in combinatie met het gebruik van de trimbaan gehouden. Op 9, 10 en 11 januari is er bodyworkout voor volwassenen. Ook zijn er voetbal- en volleybaluurtjes en instuiven voor ouderengym en BSO sport. Op www.heideparksport.nl staat het hele programma.

 

 

Artikel delen: