Na gekomen politieberichten

 

Rijbewijs ingevorderd

Wijhe – Op donderdagavond 5 januari werd het rijbewijs van een 43-jarige automobilist uit Wijhe ingevorderd. De man reed met een gemiddelde snelheid van 130 km/u over de Raalterweg. Op deze weg geldt niet alleen een maximum snelheid van 80 km/u, ook waren de weersomstandigheden er naar om juist de snelheid naar beneden bij te stellen (harde wind, nat wegdek en lage temperatuur). Naast invordering kan de man een proces-verbaal tegemoet zien.

 

Snelheidscontroles op Pilotenlaan Zwolle
Zwolle – In navolging op de intensieve snelheidscontroles op de Gruitmeesterlaan en Jofferenlaan vanaf november vorig jaar, gaat het Team Verkeer van de Politie IJsselland nu ook extra controles uitvoeren op de Pilotenlaan.

Naar aanleiding van klachten over het veelvuldig overschrijden van de maximum snelheid op deze weg is een onderzoek ingesteld. De klachten bleken terecht en de politie heeft besloten extra te gaan controleren op de Pilotenlaan. In week 2 van 2012 zullen overtreders in eerste instantie een waarschuwing krijgen. De politie wil in contact komen met de overtreders en uitleggen waarom gecontroleerd wordt. Na deze week waarschuwen, zal er vanaf week 3 ook bekeurd worden.

Daarnaast wordt er in week 2 en 3 een tussenmeting gehouden op de Gruitmeesterlaan/Jofferenlaan om te kijken of de intensievere snelheidscontroles van de afgelopen tijd effect hebben gehad.
 

Artikel delen: