Blijspel “Iesvereniging Kris Kras”

Nieuwleusen – Sinds 1974 brengt deze toneelvereniging ieder jaar in februari/maart een blijspel of klucht op de planken. Op dit moment zijn we druk aan het repeteren met het stuk “Iesvereniging Kris Kras”.

Iesvereninging “Kris-kras”, geschreven door Harm Dijkstra, hef een mooie iesbaan en een gezellige olderwetse keet naost de baan, en een bestuur met markante persoonlijkheden, zo als dat vaak het geval is op een klein dorp.

 Maar als de eigenaar van de grond woar de iesbaan op lig van de iene- op de andere dag de kop verkeerd kreg en alles van de hand wil doen, dreigt er donkere wolken veur de schaatslopers. En of de bevreuren verholdings nog weer ontdooit? Hopelijk wel, want wat is  now ’n dorp zunder iesbaan. En wat is now ’n iesbaan zunder muziek?

De geplande uitvoeringen voor 2012 zijn:

Vrijdag 17 februari 2012 aanvang 20.00 uur.
Woensdag 22 februari 2012 aanvang 20.00 uur.

Locatie:
Ontmoetingskerk
Burg. Backxlaan 269
7711 AD Nieuwleusen

Voor kaarten en inlichtingen: Mw. I. Telman Tel: 0529-481335

Wilt u Toneelgroep “Oese Volluk” uitnodigen om voor u te komen spelen? Dat kan!

 
Klik hier om naar de site te gaan voor meer info.

Artikel delen: