DALFSEN – Voorafgaand aan de gemeentelijke informatieavond kunt u uw vragen stellen. Ieder jaar komen burgemeester en wethouders bij u in de kern. Op deze gemeentelijke informatieavond brengen wij u op de hoogte van actuele gebeurtenissen bij u in de buurt. Vanaf dit jaar gaan we met het bestuur van uw Plaatselijk Belang ’s middags al de kern in, om actuele zaken te bekijken. Dat kunnen bijvoorbeeld verkeersproblemen zijn of het laten zien van wensen die de inwoners van de kern hebben.
U heeft tijdens de informatieavond de mogelijkheid om vragen te stellen. Nu willen wij graag van te voren van u weten wat u wilt vragen en of er wensen en/of problemen zijn bij u in de buurt, bijvoorbeeld op het gebied van verkeer. We willen dat graag weten, zodat we u tijdens de avond ook gelijk kunnen antwoorden. Als er veel vragen of opmerkingen komen over hetzelfde onderwerp, dan willen we daar tijdens het middagprogramma graag gaan kijken.
Op 14 maart komen we op bezoek bij de inwoners van Hessum/Vennenberg/Rechteren, tijdens de jaarvergadering van Plaatselijk Belang. Graag willen we van deze inwoners weten wat er leeft! U kunt uw vragen en opmerkingen e-mailen naar e.zwiers@dalfsen.nl Dat kunt u doen tot 5 maart.
We kunnen tijdens deze avond niet alle vragen beantwoorden. We maken een selectie van de vragen met het bestuur van Plaatselijk Belang. Wordt uw vraag tijdens de avond niet beantwoord, dan krijgt u van ons schriftelijk antwoord op uw vraag. Deze avond begint overigens om 20.00 uur en wordt gehouden in Café-Restaurant-Expo Madrid.

