Dalfsen wint met 6-0 van hekkensluiter Ulu Spor

DALFSEN – Dalfsen heeft zondagmiddag in Zwolle gedaan wat het moest doen tegen hekkensluiter Ulu Spor. Het elftal van trainer Patrick Dijkstra won op sportpark het Hoge Laar met 6-0 van de ploeg die puntloos onderaan staat in de vijfde klasse H.

Toch Dalfsen slaagde er pas in de slotfase van dit zeer matige duel in het veldoverwicht in doelpunten om te zetten. Na een kwartier spelen scoorde Werner Snel de verdiende openingstreffer (0-1). Daarna kreeg Dalfsen een aantal goede mogelijkheden de score op te voeren maar de Dalfsenaren faalden in de afwerking. Pas nadat Werner Snel in de 72e minuut de 0-2 voor zijn rekening had genomen gaf de thuisclub de moed op.  In de laatste tien minuten bepaalden achtereenvolgens Sjoerd Klarenbeek, Koen Sloot, Werner Snel en Fernandez Pruik de eindstand op 0-6.
Komende zondag komt Dalfsen niet actie. Op zondag 25 maart bindt Dalfsen op sportpark Gerner  om 14.00 uur de strijd aan met middenmoter SDOL.

Artikel delen: