
Beeld van de TV uitzending van afgelopen vrijdag, toen nog in zak en as.
HEINO – En zo ging dan toch nog het geplande paasvuur door voor Buurtvereniging De Veldhoekers. Nadat 5 dagen voor Pasen de mooie opgestapelde bult te vroeg werd ontstoken, leek het er namelijk even op dat het vuur- en paaspret bedorven was. Gelukkig kreeg de vereniging van verschillende kanten media aandacht en werd zelfs met een prachtige reportage van RTV Oost het NOS journaal gehaald met als woordvoerster Marlinde Baarslag woonachtig in die Veldhoek.
Â

Hier het echte werk
 Mede hierdoor werd van alle kanten snoeihout aangeleverd en zelfs namens de Gemeentewerf Dalfsen werd nog wat mooi snoeihout gebracht. Wel aardig van onze buurgemeente. ( Dalfsenaren zijn altijd aardig Red.) Hierdoor werd in maar liefst 3 dagen weer een prachtige bult gemaakt.

De opkomst was mede door de media aandacht groter dan normaal en het is zeker dat De Veldhoekers hier een jaarlijks terugkerend item van gaan maken.
Â

