Regio Politie Persberichten van woensdag 25 april 2012

Inbraak bij benzinestation

Kampen – Bij een benzinestation aan de Europaallee werd op woensdagochtend 25 april rond 04.39 uur ingebroken. Twee onbekende mannen forceren de deur en gaan er lopend richting de Esdoornhof vandoor zodra het alarm afgaat. De politie stelt een onderzoek in en roept eventuele getuigen op zich te melden via telefoonnummer 0900-8844.

 

 

 

Inbraken in auto’s

Deventer – Bij twee auto’s die aan de Zandpoort stonden geparkeerd, werd op dinsdagavond 24 april ingebroken. Uit de auto’s werd computerapparatuur weggenomen. Ook op de Keurkampstraat werd er op dinsdagavond 24 april ingebroken in twee auto’s. Uit deze auto’s werd navigatieapparatuur weggenomen. De politie heeft een onderzoek ingesteld naar deze auto-inbraken.

 

 

Hennepkwekerijen opgerold

Deventer – Op dinsdag 24 april werden in Deventer drie hennepkwekerijen opgerold. Aan de Zwolseweg werd in een pand een reeds geoogste hennepkwekerij aangetroffen. Ook bleek er sprake te zijn van diefstal van elektriciteit. Een 35-jarige Deventenaar werd aangehouden. In een woning aan de Brikskamp werd ook een reeds geoogste hennepkwekerij aangetroffen. Ook hier was sprake van diefstal van elektriciteit. Een 57-jarige Deventenaar werd aangehouden. In een woning aan de L. Hillesumstraat werd een kwekerij met 190 hennepplanten aangetroffen.

 

Wieldoppen gestolen

Zwolle – Op dinsdagochtend 24 april werden op het parkeerterrein van de IJsselhallen aan de Rieteweg van negen auto’s de wieldoppen gestolen. De diefstallen moeten hebben plaatsgevonden tussen 09.00 en 12.00 uur. Getuigen of mensen die iets gezien hebben wat te maken kan hebben met deze diefstallen worden verzocht contact op te nemen met de politie via telefoonnummer 0900-8844.

 

Inbraak horecagelegenheid

Zwolle – Bij een horecagelegenheid aan de Van Wevelinkhovenstraat werd op woensdagochtend 25 april rond 07.20 uur ingebroken. De buit bestond uit de inhoud van de gokkasten. De politie stelt een onderzoek in. Eventuele getuigen worden verzocht contact op te nemen met de politie via telefoonnummer 0900-8844.

 

Artikel delen: