
Vrouw gewond na aanrijding
Paasloo – Bij een aanrijding tussen twee auto’s op de Oosterpaasloerweg in Paasloo is een 77-jarige vrouw uit Willemsoord vrijdagmiddag 27 april gewond geraakt en naar een ziekenhuis gebracht. Het slachtoffer kwam vanuit de richting Oldemarkt en wilde linksaf de OosterPaasloerweg inslaan. Ze zag daarbij een tegemoetkomende automobilist (39) uit Oldemarkt over het hoofd waardoor een botsing ontstond. De beschadigde auto’s zijn door een bergingsbedrijf afgevoerd.
Bulgaar aangehouden voor poging omwisselen vals geld
Zwolle – Een 46-jarige man uit Bulgarije is vrijdag 27 april aangehouden op verdenking van een poging tot het omwisselen van een pak met valse briefjes van vijf euro. De Bulgaar klopte vrijdagochtend bij een grand cafe en een supermarkt aan in winkelcentrum Klein Grachtje in Zwolle en bood daar het pak met geld aan ter omwisseling. De medewerkers vertrouwden het niet en alarmeerden de politie. Op basis van het signalement kon de man even later worden aangehouden. Hij verklaarde zelf toerist te zijn en met de trein vanuit Duitsland te zijn gekomen. Dat klopte niet want zijn auto bleek op het Diezerplein geparkeerd te staan. De man is meegenomen naar het bureau.
Man vast voor huiselijk geweld
Zwolle – Een 30-jarige man uit Zwolle is aangehouden op verdenking van mishandeling van zijn 24-jarige vrouw. In de nacht van vrijdag 27 april op zaterdag 28 april kregen de twee in hun woning in Zwolle ruzie. Daarbij werd de vrouw geslagen en geschopt. Haar man is aangehouden en meegenomen naar het hoofdbureau in Zwolle. Er zal een hulpverleningstraject in gang worden gezet.
Aanhoudingen na onderzoek drugshandel
Dalfsen – Bij een onderzoek naar drugshandel in Dalfsen heeft de politie IJsselland vrijdag 27 april vijf personen aangehouden. Op de Kranenburgweg in Zwolle werd een 24-jarige Zwollenaar in zijn auto aangehouden. Op de Heinoseweg in Dalfsen werd een 21-jarige Dalfsenaar gearresteerd. Beiden worden verdacht van overtreding van de opiumwet. Op de Haersolteweg in Dalfsen werden dezelfde avond een 29-jarige vrouw uit Vries en een 27-jarige man uit De Wijk in hun auto aangehouden. De politie trof verdovende middelen aan in hun auto. In het centrum van Dalfsen arresteerde de politie een 24-jarige Dalfsenaar die ervan word verdacht verdovende middelen te hebben verkocht bij een pand in Dalfsen. Alle vijf zijn ingesloten.
Man aangehouden na vechtpartij
Deventer- Een 18-jarige man uit Deventer is in de nacht van vrijdag 27 april op zaterdag 28 april aangehouden voor mishandeling van een 19-jarige Deventernaar op de Brink in Deventer. Voor een discotheek was een vechtpartij geweest tussen een groepje jongeren waarbij het slachtoffer in zijn gezicht werd geschopt en geslagen. De politie hield daarbij de 18-jarige verdachte aan wegens mishandeling. Hij is overgebracht naar het hoofdbureau van de politie in Deventer.

