
Stand na een jaar
DALFSEN – Mijn vrouw en ik (Lenze) zitten hoog en droog ( het regent behoorlijk op dit moment!) in Gerner Marke. Maar ons huis aan het Snellenerf is ( nog) niet verkocht. Aan de prijs ligt het niet, want er zijn al kijkers ( stand 13 in totaal) die het geld willen neerleggen, maar er zijn andere redenen. Welke? De kopers kunnen hun eigen huis niet verkopen.
Of: er is wel geld , maar niet genoeg. Er is voor de bank geen zekerheid van voldoende inkomsten in de toekomst. Alles lijkt met alles te maken te hebben. Ook banken moeten verantwoording afleggen.
Wat doet een verkoper is zo’n tijd? Wachten op een nieuw telefoontje van de makelaar: we hebben een bezichtiging!.
Nou, daarom heb ik de voorkant (zie foto) fraaier gemaakt door wat boomwerk weg te halen en de Tjiftjaf-vorm in het klimop weer duidelijker te markeren.
Zal het helpen?
Met verkoperssgroet, lenze l.
Misschien is het een idee de kijkers van Dalfsennet eens bewerken, want zij kennen vast wel iemand die zo’n mooi huisje voor zo weinig centjes zou willen bemachtigen. En anders weet ik het ook niet Lenze: dan maar 2 gezinnen er in stoppen, is dat een beter idee? Red.

