Nu oud-Heetenaar vermoord op Filipijnen

HEETEN – DALFSEN – De man die dinsdag op de Filipijnen is vermoord bij een overval, blijkt oud-Heetenaar Willem Geertman te zijn.Geertman werkte al veertig jaar als ontwikkelingswerker op de Filipijnen. Hij werd tijdens zijn werk op kantoor overvallen. Hij is overleden in het ziekenhuis. De 67-jarige Geertman zou dit jaar de oogstgave van Stöppelhaene krijgen voor zijn werk op de Filipijnen.

 

De oogstgave is een traditie binnen de Stöppelhaene. Vroeger gaven de boeren een deel van hun oogst aan de kerk of aan de armen en de zieken. Tegenwoordig wordt ieder jaar een goed doel uitgekozen. Geertman studeerde in zijn jonge jaren voor priester, maar tijdens een stage op de Filipijnen beviel het hem daar zo goed, dat hij bleef en ontwikkelingswerker werd. (bron RTV oost)

 

Vorig jaar januari kwam daar ook al iemand om het leven uit Overijssel. De Nederlandse toerist uit Dalfsen is donderdag dood gevonden in de buurt van zijn hotel op de Filipijnen. Hij zou door kogels om het leven zijn gebracht. Hij verbleef in de stad Cabanatuan, ca 80 km ten noorden van Manila op het eiland Luzon in het noorden van de Filipijnen.

Artikel delen: