
VILSTEREN – De diverse foto shots zeggen genoeg! Er heerste een zeer plezierige stemming op en rond ‘de Tippe’ te Vilsteren. Mede organisator Jan Koggel van de ‘Natuurmarkt’ zag je echt de gehele dag stralend rondlopen. Natuurlijk was hij ook trots op zijn koor ‘De Stuwzangers’ dat tot tweemaal toe de tent geheel vol kreeg.

Jan Koggel – ook lid van ‘de Stuwzangers’
En ……het is ook het dagje van de herkenning. Bekenden van jaren terug kun je zo maar tegen het lijf lopen tijdens het ‘Dagje Mooi Vilsteren’. Zeer bijzonder!
De ‘Stuwzangers’ traden maar liefst viermaal op en in de RK kerk was het koor ‘Con Amore’ te beluisteren. Ook kwamen ondermeer de stuwzangers een viertal muzikanten tegen die aanwezig waren tijdens het ‘Tulpenfest’ in Potsdam. Ook hier was de herkenning groot!
Natuurlijk draait veel om de ‘Natuurmarkt’ maar met wat feestelijke muziek er om heen wordt het allemaal wel zeer plezierig! Een mooie editie van ‘Dagje Mooi Vilsteren’ , dat zeker!

