
DALFSEN – Machtig mooi, we hebben heel erg genoten en valt enorm mee wat betreft het trappen, het gaat heel licht zelfs…. het was dan ook nog veel leuker dan we verwacht hadden. Een aanrader dus!! Hier hebben we het dan over een reactie van een fietstaxi gebruiker van de sponsor van deze site: Het Boskamp. Ze lijken heel robuust en dan lijkt het gelijk dat ze heel zwaar trappen.
Maar dat laatste is niet zo. Want je hoeft uitsluitend en alleen maar de trapbeweging te maken, als je dat doet, zorgt een oogje dat ze elektrisch ondersteund worden en 3 grote accu’s zorgen voor de aandrijvingkracht, zodat u en uw bijrijders rustig kunnen genieten. Er zit zelfs nog een gashandel op! Probeer het eens. Er kunnen in totaal 3 personen in.
Speciale actie voor de kijkers van Dalfsennet: Normaal is de prijs € 22,50 per uur. Om het uit te proberen doen we er voor u 20% probeerkorting af. Deze aanbieding is gelding in de hele bouwvakvakantie.
Zodat u als weer thuisbent kan vertellen: We hebben in deze vakantie toch iets leuks gedaan!! Foto’s moet u wel zelf maken om het dan te kunnen laten zien.
Ook deze kleine opdonder is te huur, normaal €15,00 per uur voor u in de bouwvakperiode slechts 12,50 per uur. Je moet minimaal 18 jaar zijn en een rijbewijs hebben. Hier kunnen dan weer 2 personen in. Reserveer wel even, dat is het beste.


