Gemeentelijke informatieavond dinsdag in Hoonhorst

 
Burgemeester & Wethouders komen naar Hoonhorst. A.s. dinsdagavond 4 september om 20.00 uur is de jaarlijkse informatieavond van de Gemeente Dalfsen. Deze avond wordt georganiseerd door de Gemeente Dalfsen. Plaatselijk Belang Hoonhorst is hierbij uiteraard ook aanwezig, maar heeft een ondersteunende taak.

 
U heeft tijdens deze avond de gelegenheid tot het stellen van vragen aan het collega van Burgemeester & Wethouders. U kunt deze nu ook al indienen bij Plaatselijk Belang Hoonhorst pbhoonhorst@gmail.com zodat wij deze dinsdag aan het college kunnen voorleggen.
 
Een van de onderwerpen die zeker aan de orde zal komen is de presentatie van Robert Nijhout en Bas Rienties over de verschillen tussen de inrichting van de “Gerner Marke in Dalfsen en “De Koele” in Hoonhorst. Buurtbewoners zijn deze week per brief opgeroepen om hierbij aanwezig te zijn en wij als Plaatselijk Belang ondersteunen uiteraard deze oproep om allen te komen.
 
Bestuur PB Hoonhorst en Omstreken. Komt allen, want dat is ook in Uw belang!! De koffie staat klaar om 20.00 uur. Neem ook zeker uw (nieuwe) buren mee.

Artikel delen: