Veel Spektakel met ‘de Stuwzangers’ uit Vilsteren

     

DALFSEN – Na twee optredens op vrijdag waren ‘de Stuwzangers’  nog lang niet moe tijdens  ‘Proef Dalfsen’  op het Kerkplein te Dalfsen. De twee geplande optredens met heel veel spektakel trok veel publiek. Er was een prima wisselwerking tussen koor en publiek onder aanvoering van dirigent Flip Jonkman uit Heino. Het koor werd ook uitermate goed gestimuleerd door drie accordeonisten n.l. Jannes Kleene,  Jan Noot (hij speelde een thuiswedstrijd), Gerie Vernhout, de gitarist Henk Slettenhaar en drummer Jan Meyer.

Het werd een feest der herkenning.  Natuurlijk stond het echte zeemanslied hoog in het vaandel maar er werden ook liederen gehoord van Jan Smit, Frank & Mirella en The Beach Boys. Veel succes had Andries Lafaille (familie van de bekende drummer Hans Lafaille van Cuby and the Blizzards) met Sterrenhemel van Hawaii. En Lenie – een Amsterdamse fan – werd door Bob Boerdam verrast met de Woonboot.
Tussen de beide optredens zong het Ouderenkoor ‘de Vechtzangers’  zeer acceptabel. Na het tweede optreden van ‘De Stuwzangers’ kreeg het mondharmonica ensemble het publiek goed aan het zingen.

Beide ensembles maakten gebruik van de geluidsapparatuur van de Stuwzangers.  Voor dat de middag werd geopend – door de wethouder-  speelde de muziekvereniging ‘Excelsior’  Dalfsen – jammer genoeg zonder dirigent – ook  op het Kerkplein.  Het werd een vermakelijke middag op het Kerkplein in Dalfsen.

 

Artikel delen: