DALFSEN – Van onze sportverslaggever: Jos Ramaker- De wedstrijd tegen v.v. Epse begon in de eerste minuten met een 0-1 achterstand voor Dalfsen. Een handsbal binnen de zestien werd bestraft met een penalty voor v.v Epse, deze werd goed benut door Wedram Gorter.
Maar aan dit feestje kwam snel een eind voor v.v. Epse, Sjoerd Klarenbeek schoot 2 minuten later de 1-1 al binnen voor s.v. Dalfsen.
Daarna begon de machine beter te lopen bij Dalfsen. Het werd door de hardwerkende Werner Snel 2-1, enkele minuten daarna door dezelfde Werner Snel zelfs 3-1. Net voor rust pikte Chiel Huisjes ook een doelpunt mee en werd het 4-1. De rust werd bereikt met een 4-1 stand op het scorebord, maar geeft een vertekend beeld van de eerste helft, waarbij Dalfsen legio mooie kansen kreeg, maar met een magere score genoegen moest nemen. Na rust, in de 48 minuut werd het met een mooie goal, een lobje over de keeper door Erik Koedijk al snel 5-1 voor Dalfsen. Dalfsen begon in de tweede fase van de tweede helft wat rommeliger te spelen en de concentratie werd even wat minder in de slotfase van de wedstrijd. Hierdoor scoorde in de slotfase de goedspelende goaltjesdief van v.v. Epse nog twee keer tegen, hetgeen de eindstand van 5-3 op het scorebord zette. Volgende week speelt Dalfsen in en tegen Lettele, aanvang 14.00 uur.

