Silvia de Haas uit Dalfsen exposeert in in Nieuwleusen

DALFSEN – NIEUWLEUSEN – Vanaf vrijdag 21 september 2012 is er weer een nieuwe expositie in de soosruimte en gangen van de Olmen, Oosterveen 21 te Nieuwleusen. Dit keer vindt u de prachtige schilderijen van Silvia de Haas uit Dalfsen,  www.sylviadehaas.com Silvia maakt als beeldend kunstenaar acrylverfschilderijen in een interessante mengeling van stijlen.

 

Dit stelt haar in staat te werken vanuit haarzelf of vanuit een opdracht. Het is voor haar telkens een uitdaging om tot een prachtig resultaat te komen. Doel is kleur, levensvreugde, harmonie en een sfeervol interieur.
De grote kracht van haar schilderijen is de kleur, licht en compositie. Haar bloemen zijn geschilderd op een moderne impressionistische manier; de mensfiguren, dieren en landschappen zijn figuratief of geabstraheerd en toch herkenbaar door hun natuurlijke uitstraling.
De abstracte schilderijen hebben een grote zeggingskracht door het gevoel waarmee zij werkt of door gebeurtenissen in haar persoonlijk leven.
De expositie is te zien tot begin januari 2013.

 

Artikel delen: