
Vrachtwagenvelgen en banden gestolen
Zwolle – Op een bedrijventerrein aan de Lichterweg in Zwolle zijn dieven afgelopen weekend, 28 september tot 1 oktober, aan de haal gegaan met vier velgen inclusief banden van een truck. Via een gat in het hek zijn de dieven het terrein op gekomen. Gezien de grootte en het gewicht van de velgen en banden is men vermoedelijk met meerdere daders geweest. In het weekend van 8 september vond ook al een diefstal plaats vanaf hetzelfde terrein. Toen werden er 16 wielen gestolen. De politie onderzoekt de zaak.
Man aangehouden voor mishandeling buurman
Zwolle – Een 50-jarige man uit Zwolle is maandagmiddag 1 oktober in de Rudelsheimmarke aangehouden voor mishandeling van zijn buurman. De 46-jarige buurman werd meerdere malen door hem geslagen na irritaties over voetballende kinderen in de buurt. De aangehouden man is overgebracht naar het bureau. Tegen hem wordt proces-verbaal opgemaakt.
Aangehouden wegens winkeldiefstal
Deventer – Na diefstal van een gsm uit een grootwinkelbedrijf aan het Boreelplein is maandagavond 1 oktober een 22-jarige man uit Polen, zonder vaste woon- verblijfplaats, aangehouden. Hij bleek een recidivist te zijn en stond nog gesignaleerd bij verschillende korpsen in ons land voor soortgelijke delicten. De man is ingesloten. Tegen hem wordt proces-verbaal opgemaakt.
Aangehouden voor bedreiging
Raalte – Maandagmiddag 1 oktober zijn een 16-jarige meisje en twee mannen (19 en 23) allen uit Raalte aangehouden voor bedreiging. Daarbij werd een 16-jarig meisje uit Rijssen met een moker bedreigd. Aan de bedreiging ging een geschil tussen beide meisjes vooraf. Na verhoor is het drietal in vrijheid gesteld. Tegen hen wordt proces-verbaal opgemaakt.

