In de kou door inbraak

Naast de zitmaaiers moeten de mensen ook maar hun cv-ketel in de gaten houden. Zeker nu het koude weer eraan komt.

Inbrekers gaan ervandoor met negentien cv-ketels

Inbrekers hebben negentien cv-ketels gestolen uit gloednieuwe aanleunwoningen, elders in een regio.  Naast de ketels namen ze in de nacht van zondag op maandag ook nog thermostaatkranen mee.
De nieuwe bewoners kregen afgelopen donderdag de sleutel van hun appartementen. De meesten zijn nog volop aan het klussen. Het gedupeerde echtpaar Tavenier meldt: de diefstal een ‘enorme domper’ te vinden. ‘Eigenlijk hebben we al geen zin meer in de woning’, zegt de nieuwe bewoonster. ‘Ik voel me niet veilig in mijn nieuwe huis’.

 

Georganiseerde criminelen
Een woordvoerster van de woningcorporatie denkt dat er georganiseerde criminelen bezig zijn geweest. ‘Het zijn professionals, want ze hebben keurig de leidingen afgesloten, anders had het hele complex onder water gestaan’.

De corporatie gaat deze week nieuwe ketels plaatsen en betaalt de schade.Ook nemen ze extra veiligheidsmaatregelen om diefstal te voorkomen. Welke dat zijn wil de woordvoerster niet kwijt.

Artikel delen: