
DALFSEN – Allison Veldman, Inge Meijerman, Yvon Schokker en Florien Albracht zijn de afgelopen maanden druk aan het oefenen geweest met nieuwe lesstof onder leiding van Anoek van Welsum. De eerste wedstrijd van het seizoen werd gehouden in Almelo, op zaterdag 8 december, in een mooie nieuwe turnzaal. Ze zijn ingeschreven voor niveau: Instap D1, 3e divisie.
De meisjes hadden er zin in. En samen met Anoek aan hun zijde (figuurlijk) begonnen ze aan Sprong met handstand tot rugligging en salto. Dit ging zonder hulp. De jury gaf hoge punten. De brug had voor de instappers geen nieuwe onderdelen dus konden ze een mooi resultaat neerzetten. De balk was een onderdeel die veel oefening nodig had de afgelopen maanden. Opsprong tot split, handstand, koprol. De 4 volbrachten ook de balk volgens de nieuwe oefenstof . Ze stonden er stevig en zelfverzekerd. Dit leverde hoge punten op. Na deze 3 toestellen stonden ze op een hoge plaats (allen onder plaats 10) als subtotaal. Dit beloofde veel goeds. Ongelooflijk wat er op dit niveau al neergezet moet worden door deze 7 en 8 jarigen.
Vervolgens was Vloer aan de beurt. Voor het eerst deden ze de oefening op de vierkante mat onder begeleiding van muziek. Precies in het ritme van muziek moesten ze hun pasjes en vloeroefeningen strak uitvoeren. Er deden uiteindelijk voor deze zaterdag 27 deelneemsters mee. De einduitslag: Allison 5e plek, Florien 10e, en Inge en Yvon volgden in 11e en 13e plaats. Alle lof aan Anoek! De moeders discussieerden nog wat na met Anoek, terwijl de meiden ondertussen de lange trapleuning van de sporthal in Almelo afgleden…..hopend op ook zo’n mooie turnzaal in Dalfsen….!

