De politie afdeling verkeer controleerde

 

DALFSEN- VECHTDAL -SALLAND – Vanavond (zondagavond) was er een alcoholcontrole die is gehouden in Lemelerveld. 96 bestuurders hebben een ademtest gedaan. Niemand blies te veel. Ideaal voor u en ons. Maar ze deden meer vandaag:

Op de Hardenbergerweg is een beginnende bestuurder met lasergun gemeten op 153 km bij 80km max. Hij is het rijbewijs ongeveer 4 maand kwijt + kan hij een boete verwachten.

Ook is de videoauto in Zwolle op Ijsselallee geweest daar is een automobilist bekeurd die 137 km reed waar hij 70 km max mocht. Rijbewijs ingev. en EMG. De bestuurder is zeker 2 maand zijn rijbewijs kwijt. Daarnaast kan hij ook bekeuring verwachten. De officier gaat de hoogte daarvan vaststellen. Zal hoog zijn….

Vanmiddag 1e rijbewijs ingevorderd op het Wechterholt. Hij reed 116 km/u waar je 60 mocht. Onverantwoord hard. Daarom controleren ze daar. Aldus een politieman.

Verder heeft de videoauto heeft in hetVechtdal en omgeving Raalte gesurv. Ondanks het slechte weer 10 x een proces verbaal ter zake snelheid, doorgetrokken streep. Haastige spoed zelden goed.

Artikel delen: