Fietsgeld voor hospicevrienden ’t Huis De Pastorie Dalfsen

 

Dorothé Brinkman (2e links) neemt samen met hospice coördinator Truida van der Veen (midden) en Geert Bistervels (2e rechts) de cheque van € 1.400 in ontvangst van Aad Kolthof (links) en Hendrik Jan Janssen (rechts).

 

DALFSEN – Hadden de fietsers op de ‘langste’ dag van het jaar hun sponsorrit van Hardenberg naar Maastricht gemaakt, op de ‘kortste’ dag van het jaar kwamen Hendrik Jan Janssen en Aad Kolthof naar hospice ’t Huis De Pastorie in Dalfsen om daar de opbrengst van deze ‘barre tocht’ aan te bieden.

In totaal fietsten de mannen van de EPDM ploeg; Bert Heijkoop, Marcel Hakkers, Arjan Saadhoff, Aad Kolthof en Hendrik Jan Janssen, het mooie bedrag van € 2.800 bij elkaar. De helft hiervan gaat naar de vrienden van het hospice in Dalfsen, de andere helft is bestemd voor de vrienden van het hospice in Hardenberg.

De vriendenbestuurders Dorothé Brinkman en Geert Bistervels namen de cheque van € 1.400 glunderend in ontvangst. “Jullie hebben een puike prestatie geleverd” zegt Dorothé. “Niet alleen op sportief gebied (600 km fietsen in drie dagen is niet niks) maar zeker ook op financieel gebied voor het hospice. Wij zijn als St. Vrienden onlangs opgericht om het hospice ’t Huis De Pastorie financieel te ondersteunen. Het hospice heeft jaarlijks een tekort van ruim € 30.000 en wij willen dat bedrag elk jaar werven om de begroting sluitend te krijgen, we zijn dus erg blij met dit mooie bedrag”.

“De fietstocht gaat volgend jaar een vervolg krijgen” zegt Hendrik Jan. “We hebben al een heel mooi plan en zijn al druk bezig met de uitwerking daarvan”. “Uiteraard zijn wij erg benieuwd naar jullie plannen” zegt Geert. “Is het nodig dat ik mijn fiets alvast eens goed nakijk en in het vet zet”?

 

 

 

 

Artikel delen: