C1000 Kamphuis wordt Jumbo

Nog voor de zomervakantie wordt de C1000 in Dalfsen een Jumbo. Na een lange tijd van onderhandelen is dan nu definitief de knoop door gehakt. De gesprekken met de hoofdvestiging in Veghel zijn in zeer goede sfeer verlopen en er is goed gekeken naar alle mogelijkheden. De naam Kamphuis blijft, het wordt nu Jumbo Kamphuis. Al het personeel kan blijven.

Aan de oppervlakte van de winkel verandert niets. Natuurlijk verandert de indeling wel. De formule van de Jumbo is al 13 maal op rij als beste verkozen tot die van Nederland. Dat komt doordat het ontzettend gericht is op de consument.

De Kamphuis familie runt het bedrijf al 48 jaar in Dalfsen. Ronald heeft de winkel begin 1997 overgenomen. Toen het bekend werd dat er een supermarkt bij kwam in Dalfsen, was Ronald al blij dat het een AH werd in plaats van een Jumbo. Je kunt beter concurreren met de AH, want de kracht van Jumbo is sterk. Dat de C1000 formule verdwijnt in Nederland is al een tijdje bekend, daarom moest ook Ronald kiezen voor een andere formule. Ronald en zijn medewerkers doen met plezier hun werk en willen tevreden klanten. Gezien bovenstaande past het Jumbo beleid het beste in de gedachte gang van Ronald en zijn medewerkers.

Artikel delen: