DALFSEN – Op vrijdag 1 maart 2013 houdt Hengelsportvereniging De Brasem de 105e algemene jaarvergadering. De algemene ledenvergadering wordt gehouden in het Hof van Dalfsen en begint om 20.00 uur. Tijdens de vergaderingen worden onder andere de reguliere zaken zoals het bestuursverslag, het financiële verslag, de vaststelling van de contributie voor 2014, bestuursverkiezing en de prijsuitreikingen aan de prijswinnaars over 2012 behandeld.
Â
In de pauze van de vergadering volgt een lezing van Wim Russchen over zijn passie voor het vissen van snoek. Hij zal iedereen meenemen bij een jaar snoekvissen.
Na afloop van de vergadering wordt de traditionele bingo gehouden. De agenda van de jaarvergadering, het concept jaarverslag en de concept notulen van de algemene ledenvergadering van voorgaand jaar zijn na het komend weekend te downloaden op de compleet vernieuwde website van de vereniging: www.hsvdebrasem.nl.
Â

